Як зробити відкатні ворота своїми руками: покроковий опис процесу виготовлення відкатних воріт

Як зробити відкатні ворота – поетапна інструкція зі схемами та кресленнями

Все частіше і частіше власники заміських володінь віддають перевагу відкатним воротам. Але з огляду на те, що цей виріб досить дорогий багато хто вирішує зробити подібну конструкцію самостійно.

Зробити їх можливо, для цього слід придбати необхідний матеріал, запастись обладнанням та терпінням. Скористатися схемами та кресленнями відкатних воріт розміщених у мережі Інтернет і через деякий час насолоджуватися своїми працями.

Комплектуючі для монтажу відкатних воріт

Перед тим як почати робити самі відкатні ворота необхідно визначитися з тими складовими, які знадобляться для виготовлення кінцевого виробу:

  • Профнастил (забарвлений);
  • Труби прямокутної форми;
  • Фурнітура;
  • Грунтувальна суміш;
  • Саморези;
  • Автоматичний блок керування.

Всі складові стоять досить непогано, за винятком двох – фурнітури та автоматики (блок управління, пульт), за їх покупку доведеться розщедритися. З’ясувавши, який матеріал буде потрібно, слід визначитися з його кількістю.Для цього спочатку слід вибрати схему та креслення, де будуть вказані всі необхідні дані. Ця інформація потрібна для того, щоб не придбати зайве.

Якщо взяти до уваги, що ворота будуть три на три, то профнастилу на їх виготовлення буде потрібно шість квадратних метрів, та й труб певна кількість штук (все залежить від їхньої довжини).

Тільки після виконаних розрахунків слід зайнятися закупівлею матеріалу.