Як побудувати гараж своїми руками: креслення, фото, матеріали, етапи будівництва, покрокова інструкція

Як побудувати гараж своїми руками — поетапне керівництво з вибором проекту та порадами з будівництва для початківців, 120 фото

Якщо ми вирішили і будуємо гараж із сендвіч-панелей, то знаємо, що такий матеріал з утеплювачем між двома шарами захисту чудово підходить для будівництва невеликої споруди, оскільки.

Він на відміну від металу не настільки розігрівається в спеку і промерзає в холоднечу; Більш просто зводиться порівняно з кам’яним аналогом або із заліза та бетону; Складання можна провести за пару вільних днів, коли фундамент вже готовий. Крім того, одним із важливих для нас є ситуація, за якої ми будуємо гараж недорого своїми руками.

Визначаємося з вибором типу гаража

Для утеплювача зазвичай застосовують як вату на мінеральній основі, так і пінополістирол (спінений). Якщо ми маємо справу з першим видом, потрібно буде забезпечити відповідну вентиляцію для того, щоб волога всередині приміщення не накопичувалася.

Для виготовлення захисних шарів зазвичай застосовують:

  • Сталь оцинкована;
  • ОСП;
  • Гіпсовий картон;
  • Матеріали на полімерній основі.

Побудувати каркасний гараж найкраще з першого виду. Панелі зі сталі здатні витримати агресію бензинових випарів та розчинників.Крім того вони практично не сприйнятливі до води мають достатню міцність.