Найкращі пластикові вікна: ТОП рейтинг 2024 року виробників у співвідношенні ціни та якості

Кращі пластикові вікна: інструкція щодо вибору з оглядом надійних та якісних виробників

ПВХ вікна вважаються найпопулярнішими в індустрії скління. Хороші пластикові вікна чудово захищають житло від протягів та холоду, до того ж вони є безшумними та максимально безпечними.

Кращі виробники пластикових вікон пропонують якісні конструкції, які зручні у використанні та мають тривалий термін експлуатації.

Критерії якості пластикових вікон:

  • Пластик, з якого виготовляється профіль, може бути матовим та глянцевим. Глянець славиться своєю ідеально гладкою поверхнею, яку дуже легко доглядати. Матовий пористий пластик, тому в ньому швидко збирається бруд і накопичується пил. Відповідно, глянсовий пластик коштує дорожче, ніж матовий.
  • Важливо враховувати монтажну глибину конструкції. Чим більше камер у вікні, тим краще воно захищає від холоду та вуличного шуму.
  • Товщина зовнішніх стінок рами та перегородок – за цими критеріями профіль ділиться на три класи, А, В та С. Клас А вважається найкращим.
  • Наявність камер у профілі – важливий момент при виборі вікна. Камери підсилюють раму та зберігають тепло, найкращими вважаються вікна з трьома-п’ятьма камерами.
  • Металева арматура захищає раму від деформації і робить її міцнішою.