Як зєднати антенний кабель без втрати сигналу? Покрокова інструкція.

Як з’єднати антенний кабель – правила прокладання та подовження кабелю припаюванням, перехідником, скруткою

Кабелі для трансляції телевізійних сигналів часто пошкоджуються або вимагають подовження. У таких випадках купувати новий немає сенсу, та й коштує він недешево.

Тому постає питання — як з’єднати антенний кабель, щоб не погіршилася якість TV сигналу. Насправді, ця проблема вже давно вирішується і має кілька варіантів рішень.

Коли потрібне з’єднання кабелів

З’єднання антенних ліній необхідно в таких випадках:

  1. Якщо оболонка кабелю пошкоджена, він передавлений або повністю розірваний, його можна замінити на новий. Проте тим, хто бажає заощадити час та гроші, простіше з’єднати його. Іноді при пошкодженій зовнішній оболонці екран і основна жила не порушені, можна заізолювати провід. При поривах обидва кінці зачищаються та з’єднуються зручним способом.
  2. Довжина антенного кабелю також має на увазі його з’єднання. Найчастіше це пов’язано з перестановкою, зміною місця проживання або зміною розташування телевізора. Іноді коаксіальний кабель купують упритул, без урахування оновлення контактів і з часом він стає коротким.
  3. Підключення другого телевізора до однієї антени. Таке часто роблять, коли в сім’ї є діти або виникають суперечки щодо перегляду ТВ-каналів.Це не зовсім зручно, але дешево — не доводиться купувати приймач та нову антену.






































Іноді при ремонті господарі намагаються приховати магістраль телевізора, укладаючи кабель довшим шляхом.