Картини своїми руками (120 фото ідей): створення картин з підручних матеріалів у домашніх умовах

Картини своїми руками: 120 фото приголомшливих ідей створення картин для інтер’єру

Перелік способів створення творів мистецтва настільки великий, що навіть той, хто не має художньої освіти, здатний виконати інтер’єрні картини своїми руками.

Захоплюючий творчий процес допоможе освоїти нові техніки образотворчого мистецтва та з користю залучити підручні матеріали. Модний атрибут ручної роботи прикрасить інтер’єр та стане предметом гордості, який приємно показувати друзям.

Чим виконати інтер’єрну прикрасу

Для тих, хто ніколи не захоплювався малюванням, очевидною є відповідь на питання, як можна зробити картину своїми руками – намалювати фарбами.

Але це лише один із варіантів створення панно. Мистецтвознавці можуть назвати не менше сотні різних способів, наприклад, малювати хутром та пір’ям.

Найпоширеніші техніки:

  1. Вишивка машинкою чи руками. Сьогодні популярні ікони та мальовничі картини, які вишивають хрестиком або гладдю із заготівлі. Спеціальне вишивальне обладнання самостійно вишиває полотно за заданим алгоритмом. Вишивка ручної роботи – один із способів заповнити вільний час творчим процесом.
  2. В’язані спицями та гачком картини – доля рукоділниць високого рівня. Вони нітрохи не гірші від мальованих полотен – це картини нитками.Однак є і простіший спосіб – ниткові картини за шаблоном. По краях малюнка набивають гвоздики та обплутують нитками. Альтернатива – вишивка квіткових полотен шовковими стрічками.
  3. Печворк – картини з клаптя. Кольорові залишки викладають та зшивають у вигляді картини. Цим способом виконують покривала та ковдри, скатертини та настінні панно, що замінюють килими. Старовинна техніка, відома понад 100 років, сьогодні отримала новий виток у дизайнерському втіленні. Деякі майстрині створюють справжні шедеври із обрізків джинсової тканини та кольорового трикотажу.
  4. Картини на клею із сипучих матеріалів. Виконуються за шаблоном, потім на липку основу засипають наповнювач. Можливі сипучі матеріали – крупи та спеції, дрібне нарізування кольорового паперу та пластику, кольоровий бісер та блискітки.


Корисна порада! Тим, хто не вміє малювати, рекомендується роздрукувати на принтері зображення, що сподобалося, або вирізати відповідний шаблон.Він послужить чудовою основою для насипної картини, як на фото картин ручної роботи із солі, кави та бобів під кухонний інтер’єр.