Найкращі квіти для дачі: 135 фото ідей дизайну з описом красивих невибагливих рослин

Найкращі квіти для дачі: поради щодо вибору рослин (135 фото). Огляд найкрасивіших багаторічних кольорів

Щоб зробити дачну ділянку привабливою, потрібно докласти зусиль і витратити час.

Однак із вирощуванням невибагливих квітів впорається навіть новачок: Вкладення сил та грошових коштів будуть мінімальними. Головне – вибрати відповідні невибагливі сорти кольорів.
Правильний вибір рослин для дачі

Численні фото красивих квітів на дачі надихають на благоустрій власної ділянки. Досвідчені садівники радять віддавати перевагу квітам, які адаптовані до вітчизняного клімату і не потребують особливих умов.

Невибагливі рослини швидко розвиваються, вчасно цвітуть і не завдають особливого клопоту. Щоб створити розкішний квітник, достатньо підібрати квіти з різними термінами цвітіння. Тоді клумба радуватиме око з березня до пізнішої осені.

Перш ніж розпочати посадку квітів на дачній ділянці, потрібно точно визначитися з місцем. Більшість квітів любить сонячне світло, тому не варто садити їх у затінених куточках саду.

Недосвідченим дачникам краще висадити однорічники: вони розпускають свої бутони вже через 1-2 місяці після посадки, а цвітіння триває до заморозків.

Многолітники цвітуть недовго: Від кількох тижнів до 2 місяців. Але вони не завдають господарям клопоту і живуть кілька років.

Оксамити на ділянці

Гарний однорічник, який чудово виглядає на дачній ділянці. Зазвичай їм прикрашають доріжки бордюри чи клумби. Різноманітність забарвлень, форм та висоти рослин просто вражає уяву. Крім того, чорнобривці мають специфічний запах, який добре відлякує шкідників.