Прихватки своїми руками: ТОП-200 фото схем та викрійок з порадами як пошити (покрокова інструкція)

Прихватки своїми руками: майстер-клас, як пошити гарну прихватку для кухні. 200 фото ідей та прикладів

Кожна відповідальна господарка проводить на кухні багато часу, щоб порадувати близьких людей смачною їжею. На робочому місці все має бути продумано, інакше про максимальний комфорт йти не може.

Розглядаючи фото саморобної прихватки для штор або гарячих ємностей, майстри-початківці відчувають невпевненість у власних силах, але всі маніпуляції досить легко повторити, якщо дотримуватися докладної інструкції.

Виявляти креатив та фантазію не заборонено, форми можуть бути різними, для подарунка ідеально підійде серце, щоб застосовувати річ щодня, краще створити зручну рукавичку, а привнести в елемент ефектності допоможуть доповнення у вигляді зірочок, квадратів або ялинок.

>
Найпрактичніші тканини та наповнювачі

Вибравши з численних красивих ідей прихваток підходящий зразок, необхідно правильно підібрати матеріал, краще закуповувати виключно натуральні складові для робіт, такі як:

  • Льон.
  • Ситець.
  • Бавовна.

Занадто тонке полотно не потрібно використовувати, такі речі не прослужать максимально довго, а при контакті з гарячими ємностями можуть виникати незручності, пов’язані із захистом рук від можливих опіків.

Підручні матеріали також можна вдало використовувати, обрізки джинсів або інших тканин легко пошити та створити унікальну виробу. До вибору наповнювача слід підійти серйозно, найвдалішими варіантами досвідчені фахівці вважають: синтепон, ватин, драп і повсть.

Рада! Щоб не переживати за захист від розжарених у духовці або на печі предметів, шар внутрішнього наповнювача має бути щонайменше 2-3 мм.