Барний стілець своїми руками: креслення з розмірами та фото інструкцією

Барний стілець своїми руками: поетапна інструкція з виготовлення + фото та поради щодо вибору дизайну

Зараз багато квартир-студій можуть похвалитися наявністю стильних та практичних барних стійок, що допомагають візуально збільшити простір приміщення. Саме в таких випадках може виникнути питання – як зробити барний стілець своїми руками, щоб він радував погляд і душу майстра.

Так виготовлення такого предмета меблів у вигляді табурету на високих ніжках, оснащеного, за бажанням, зручною невеликою спинкою, є цілком можливим завданням. До того ж, у цьому випадку умільці можуть підібрати і стиль, і матеріал, і форму виробу виключно відповідно до своїх уподобань.

Які матеріали можна використовувати

На практиці майстри найчастіше беруть за основу:

  • Метал (профільні труби, наприклад);
  • Пластик;
  • Дерево (клен, березу, бук, сосну або дуб), фанеру та ін.

Часто при збиранні цього виробу використовують не один матеріал, а комбінують їх, домагаючись максимальної міцності та презентабельності.

  • Найміцнішим буде металевий каркас, але сидіння з нього буде холодним і не затишним.
  • Дерев’яне сидіння впишеться в багато стилів інтер’єру, має гарний зовнішній вигляд, та й за експлуатаційними характеристиками ненабагато поступається металевим конструкціям.

  • Вона податлива в роботі, тому найчастіше вибирається як основа для барного стільця з дерева своїми руками, що нічим не поступається магазинним варіантам.

Для оббивки сидіння можна вибрати шкіру, текстиль, велюр, габардин тощо, підклавши під них поролон або ватин. Для таких цілей ідеально підходять також тканини, що просочуються тефлоном або акрилом (не вбирають вологу, добре чистяться).