Госпблок для дачі: покрокове складання госпблоку за кресленнями та схемами з розмірами, 120 фото

Госпблок для дачі своїми руками – цікаві ідеї для будівництва, правила застосування госпблоку на дачній ділянці (120 фото)

Зараз можна купити не тільки готовий дачник будиночок, а й ділянку, щоб звести на ньому споруду на свій смак. Звичайно, для початку будівництва необхідно поставити якесь тимчасове приміщення, де можна буде не лише зберігати інструменти та матеріали, а й відпочивати.

Тому багато хто зводить господарські блоки своїми руками на купленій ділянці, а потім залишають їх як сарай або переобладнають у дачний будиночок.


















Давальні господарські блоки

На фото госпблока для дачі видно, що споруди ці можуть бути різних форм і видів. Хтось ставить час, щоб було де відпочити під час будівництва.Хтось переобладнає її в нормальний повноцінний будиночок, хтось одразу ж ставить хороший міцний госпблок із туалетом та душем.

У будь-якому випадку до початку будівництва слід визначитися, наскільки довговічною буде споруда. Можна зробити його як своїми руками, так і купити готовий варіант, тим більше, що на ринку зараз дуже багато пропозицій.















Найдешевше обійдеться господарський блок, де всі зручності будуть побудовані одразу, тому що на переробку чи встановлення нового знадобиться час та додаткові кошти. Але такий варіант підійде не всім, тому що декому потрібно швидко поставити щось на ділянці.

Найчастіше використовувані при будівництві матеріали – дерево, метал або пластик. Звичайно, і дерево, і метал будуть служити довго, проте дерево варто обробити септиком від гниття, а метал – на можливість появи корозії. Пластик обійдеться найдешевше, але не служитиме так довго, як перелічені раніше два варіанти.