Варіанти перегородок: 120 фото ідей зонування простору в кімнаті + поради, як зробити своїми руками

Варіанти перегородок – найкращі ідеї застосування, для розмежування зон (120 фото)

З якою метою буде встановлюватися перегородка, потрібно визначитися заздалегідь. Залежно від її функціонального призначення, вона може бути тимчасовою або постійною.

Перша легко розбирається та пересувається. Друга – це монолітна конструкція та встановлюється для поділу простору. Розмір кімнати підкаже, з чого можна зробити міжкімнатні перегородки.

Перегородки в різних кімнатах

Функціональне призначення кімнати та її розмір диктує вибір матеріалу для перегородки та в деяких випадках його прозорість.

  • У вітальні встановлюється перегородка для поділу простору на зону відпочинку та зону прийому їжі. Колір та форма меблів у кімнаті визначають матеріал перегородки.

У невеликій вітальні перегородка-стелаж вирішить питання з місцем зберігання книг або сувенірів і принагідно вирішуватиметься додатково ще два питання: перше – у кімнаті стане затишніше; другий – площа буде раціонально використана.

Одна з найкращих ідей міжкімнатної перегородки у вітальні, яка здатна прикрасити простір, та зберегти огляд по обидва боки перегородки – вбудований акваріум.

Об’ємні прикраси в кімнаті неприйнятні. Головною прикрасою та центром кімнати стають жителі акваріума.

Фото всіх видів міжкімнатних перегородок з акваріумом лише підтверджують цю думку.

  • Спальня з робочим кабінетом поділяється на зони або ширмою або перегородкою-стелажем.
  • У кухні перегородка створює дві зони: перша – для їди і друга -для її приготування. Декоративна конструкція зробить зону обіду урочистою, а місце приготування буде практичним та зручним. На кухні перегородки монтуються різної форми.
  • Кімната для дітей – це має бути поділ на три зони, щоб позбавитися безладу. Перша зона відводиться під відпочинок, друга – під ігри, і третя – для навчання. Крім того, вона часто виконує функцію сховища. Наприклад, це варіант – перегородка у вигляді коробок.