Квіти з гофрованого паперу своїми руками: майстер-клас з фото та описом

Квіти з гофрованого паперу: схеми та шаблони для вирізування (135 фото + докладна інструкція для початківців)

Квіти – це не тільки атрибут свята, а й чудовий декоративний елемент для інтер’єру, вбрання чи зачіски. Причому вони необов’язково мають бути справжніми.

Можна зробити оригінальні квіткові голівки та букети самостійно. Один із популярних матеріалів для створення такого декору – гофрований папір.Вивчивши майстер-класи та фото красивих кольорів із гофрованого паперу, можна почерпнути оригінальні ідеї, та навчитися самостійно створювати чудові прикраси.


Букет з півонії

Букети квітів із гофрованого паперу – це чудова прикраса для дому, офісу, громадського закладу або подарунок дорогій людині. Півонії мають об’ємну пишну форму, тому робляться досить просто.


Для створення необхідні:

 • Рожевий, зелений та білий гофрований папір;
 • Флористична стрічка;
 • Дрот;
 • Ножиці.

Порядок виготовлення:

 1. З паперу зробіть 25 квадратів у двох варіантах розміру.
 2. Обріжте заготовки так, щоб вийшли пелюстки.
 3. З паперу зеленого кольору виріжте по 10 широких та вузьких смужок. Обріжте їх так, щоб за формою вони нагадували листя.
 4. Злегка розтягніть пелюстки, щоб вони виглядали природнішими.
 5. З дроту зробіть стеблинку.Для декору використовуйте зелену флористичну стрічку.
 6. Сформуйте бутон, спочатку розміщуючи всередині маленькі пелюстки, а потім по колу додаючи більші. Для фіксації використовуйте стрічку.
 7. Стрічкою зафіксуйте бутон на стеблі.


Виготовте бажану кількість головок і зберіть їх у готовий букет. Щоб бутони не розпадалися, достатньо зв’язати стебла флористичною стрічкою.