Ангел своїми руками: покроковий майстер-клас з виготовлення виробу на Різдво та Новий рік (145 фото)

Ангел своїми руками: ТОП-145 фото найкращих виробів. Поради, як зробити ангела з паперу, бісеру, фетру

Ангели — це біблійні істоти, поставлені трохи вище за людину, оскільки вони вважаються безсмертними, але імовірно не мають права вибору. Хоча згадуються ті, що зрадили бога стали занепалими — демонами. Серед усіх виділяються архангели найвідоміші Михайло та Гавриїл, із загиблих — Люцифер.

У всі часи з’явилося багато повір’їв, історій, оповідань, пов’язаних з ангелами. Тому люди із задоволенням створюють різні вироби як оберег для залучення удачі або як прикраса житлового приміщення, салону автомобіля.

Щоб розібратися в цьому питанні, ближче розглянемо кілька майстер-класів як зробити ангела своїми руками з різних матеріалів.З чого почати робити ангела

Ми вже згадали історію появи ангелів, падіння деяких, які були скинуті богом-батьком на землю для очікування апокаліпсису та відповідного покарання в гієні вогненної разом із грішними душами. Але до цього вони вирішили помститися богу через людей завдяки створенню спокус на скоєння гріха. Все це дуже складно.

Щоб усвідомити, як виглядає такий виріб, варто вивчити фото декоративних ангелів або по можливості помацати руками та оглянути деталі виробу.

Але, головне, щоб зрозуміти, навіщо служить цей виріб:

  1. Релігійні люди (православні, католики) вважають, що ангел у домі здатний захистити від злих чар та забезпечує зв’язок із богом.
  2. Але деякі християни звертають увагу на заборону створення ідолів та поклоніння їм, тому розцінюють вироби лише як прикраси без поклоніння або надання їй надприродних здібностей.
  3. Використовуються під час зустрічі нового та проводів старого року.
  4. Сприймається чудовим оберегом для житла, транспорту, місця роботи.
  5. Для дитячої іграшки. Особливо популярний образ Ангела з однойменного серіалу, в якому головного героя зіграв Девід Боріанез, проте це тільки його ім’я, а по суті він «добрий» вампір.
  6. Можна зробити скарбничку у вигляді ангела.