Фігурки для саду: ТОП-200 фото ідей та прикладів з покроковою інструкцією

Фігурки для саду: 200 фото новинок та прикладів розміщення в саду + рекомендації щодо вибору з описом, як зробити своїми руками

Кожному власнику дачної ділянки хочеться оформити свій куточок природи ексклюзивними рисами, що створюють особливу атмосферу задоволення зовнішнім виглядом всієї композиції.

На правильно і красиво спланованих індивідуальних сотках знайдеться місце для саду, городу, центральної квіткової клумби або мальовничої водойми.

Красиво викладені доріжки та привабливі зелені галявини можуть бути успішно завершені такими елементами ландшафтного декору, якими є оригінальні фігурки для саду та городу. Вони доповнюють загальний напрямок стилю, змушують усміхнутися та створюють гарний настрій, який так необхідний під час відпочинку на природі.

Роль скульптурних прикрас на ділянці

Невеликі скульптурні роботи виконують на дачній ділянці роль додаткової прикраси, своєрідних колірних плям на тлі однотонної зелені посадки або суцільних стін.


Оригінальні декоративні фігурки оживляють простір, створюють композиційні центри, розміщуючись біля воріт, входу в будинок, на краю штучного ставка або в центрі головної клумби.

Якщо для прикраси ділянки вибір падає на велику, помітну з багатьох точок огляду, скульптурну фігуру, то її краще залишити як композиційний центр і не розбавляти її значущість дрібнішими виробами.

Невеликі роботи можуть прикрашати кілька місць на ділянці, на яких потрібно акцентувати увагу, таких як альпійська гірка, незвичайне розташування грядок або місця відпочинку.

Для цих цілей підходять зображення гномиків, комах, ящірок, собак та інших барвистих, легко відомих істот.