Розсувні двері: 150 фото ідей дизайну та застосування розсувних систем

Розсувні двері: види, плюси та мінуси, нюанси застосування в дизайні інтер’єру, 150 фото ідей

Внутрішні двері виконують у будинку безліч функцій. Насамперед вони ділять будинок на кімнати, які мають різне призначення.

Розсувні двері – це модний спосіб поділити простір. Така конструкція закривається по прямій (вздовж стіни), за це відповідають спеціальні напрямні. Виходить, що такі двері потребують менше простору для відчинення.

Розсувні двері додають кімнаті легкості, а також виглядають дуже елегантно. У традиційний комплект, крім самих дверних полотен, входять: напрямна, візки з колесами, а також елементи замикання та забезпечення стійкості дверей.

Які види розсувних дверей і на що звернути увагу при їх виборі? Про це і йтиметься у цій статті.

Основна інформація

Цей тип дверей в основному є полотном з дерева, ДСП або ПВХ. Як і традиційні міжкімнатні двері, вони можуть бути суцільними або декоративним елементом у вигляді скляного вітража (прозорого, матового або кольорового).

Є можливість підібрати двері різних розмірів, навіть незвичайних.Елементом, що відрізняє цей тип дверей від традиційних, є сталева або алюмінієва напрямна. Саме по ній відбувається рух дверей.

Встановити розсувні двері нескладно, якщо є хоч трохи знання про це. Дверне полотно підвішується на ролики (з двома або чотирма колесами), поміщені у напрямну.

Важливий аспект при виборі розсувних дверей – хороша ходова система. Це те, чим відрізняються гарні розсувні двері.

При її виборі необхідно врахувати:

  • Де будуть встановлені двері: у вбиральні, вітальні або, можливо, в дитячій кімнаті
  • Спосіб кріплення напрямної: до стіни, стелі або перемички
  • Кількість стулок та вага кожної з них.