Як зробити міні-бар своїми руками: 135 фото ідей, як зробити міні-бар із підручних матеріалів

Як зробити міні-бар власноруч поетапно: приклади дизайну. 135 фото найкращих проектів та варіантів виконання

Обладнання інтер’єру квартири, приватного будинку або дачного будиночка міні-баром набуло сьогодні широкої популярності. Гарні ряди оригінальних пляшок і келихів неймовірно прикрашають як кухню або їдальню, так і вітальню.

Перевага такого аксесуару полягає в можливості швидко змішати алкогольний коктейль для друзів. А деякі види барних конструкцій мають мобільність, що дозволяє взяти бар із собою в подорож. Сьогодні існує величезна кількість інструкцій та відео уроків, як зробити міні бар удома.

Дерев’яна барна поличка

Існує досить багато цікавих задумів, як можна зробити міні-бар своїми руками. Для будівництва такої оригінальної конструкції часто використовуються різні підручні засоби.

Вибір витратного матеріалу залежить від майбутнього призначення стійки, передбачуваного обсягу (на скільки пляшок та келихів). Найпростіший варіант для самостійної роботи – виготовлення міні-бару з дерева.

При цьому, в роботі може використовуватися звичайна дошка, спил дерева або пень, що добре зберігся, непотрібні палети, стара полиця під книги.

Також знадобиться рубанок, лобзик, кріплення у вигляді саморізів, антисептик та вологостійка олія, фарби або інші декоруючі покриття.