Кулон своїми руками: покрокова інструкція, як зробити оригінальний кулон

Кулон своїми руками – майстер-клас зі створення стильних прикрас

Сучасна мода дуже демократична – зі стильним вбранням пропонується носити великі намисто, гарні кулони ручної роботи. Їх можна носити по-різному – як сотуар та ларіат, як звичайний медальйон на ланцюжку або разом із намистом.

Виготовлення не займе багато часу, зате ексклюзивна прикраса, виконана за один вечір, багато років захоплюватиме оточуючих.

Різновиди прикрас з великими кулонами

Кожна жінка – індивідуальність, а прикраси мають відображати її смаки, характер та спосіб життя. Колись Софі Лорен обікрали в готелі, вона дуже журилася про втрату, стверджуючи, що для неї не така важлива оцінна вартість втрати, це частина її життя.

Іноді саморобна брошка з бісеру або «курячий бог» із білого мармуру з дірочкою, знайдений на узбережжі, дорожчий за серце, ніж золотий ланцюжок.

За прикраси, виконані своїми руками, у ломбарді грошей не дають, але найчастіше вони вражають своєю високою мистецькою цінністю. Переглядаючи запаси прикрас та яскравих намистин, що дісталися у спадок у старих скриньках, завжди знайдеш, з чого можна зробити оригінальний кулон.

Дизайнери пропонують по-різному носити кулон, підвіску або центральний елемент шийної прикраси:

  • Ларіат – виконаний з бісеру джгут-трансформер, прикрашений ефектною застібкою або підвіскою у вигляді кисті;
  • Годинник-підвіска на ланцюжку, найчастіше з металу, кришка, що відкривається, у вигляді зрізу виробного каменю або його імітації;
  • Сотуар – велика прикраса з натурального каміння, намистин і металевих ланок, найчастіше в центрі кулон або ніскільки ниток намиста;
  • Чокер – коротке намисто навколо шиї, іноді носиться з оригінальною підвіскою у вигляді хреста з натурального каменю;
  • Незвичайний кулон ручної роботи можна носити на нитці намиста, ланцюжку або товстій волосіні з застібкою;
  • Самодельний кулон – результат перетворення вінтажної брошки або великої сережки, якщо друга втрачена;
  • Медальйони – великі ювелірні елементи шийних прикрас із металу;
  • Арома-кулони та дрібні судини з ефірною олією – підвіски з дрібними отворами (вкладиш з ароматичними просоченнями), використовується в лікувальних або ритуальних цілях;
  • Флешки-кулони – сучасні версії для забудькуватих працівників офісу, яким властиво втрачати накопичувач пам’яті;
  • Подвійний кулон із дзеркальною та декоративною стороною – чудове рішення для тих, хто відчуває часту потребу в дзеркалах.








Можна перетворити щось із вінтажних прикрас або знайти оригінальні варіанти та ідеї, як зробити кулон своїми руками з великих намистин, кристалів та кабошонів.

Зверніть увагу! Знаки зодіаку, «сонцевороти», руни, амулети та обереги від пристріту, завитки з сакральним змістом або особливим ставленням власника носять окремо від інших медальйонів.