Вертикальне озеленення – як створити, що посадити, стилі, рослини, найкращі ідеї, фото

Вертикальне озеленення – сучасні ідеї прикраси саду своїми руками, фото стильних варіантів озеленення

Практично всі стикалися з подібним рослинним оформленням, щоправда, в основному це стосувалося фасадів будинків або парканів. Зараз цей спосіб перетворення порожньої стіни на живу та зелену поступово починає завойовувати інтер’єри квартир.

Цілком зрозуміло, що у кожного починання є свої плюси та мінуси, але у вертикального озеленення інтер’єру плюсів значно більше, мабуть з цієї причини такий спосіб оформлення квартир стає дедалі популярнішим.


Використання вертикального озеленення

Крім привабливості, декоративне озеленення має і практичне призначення: наприклад, несе функцію природного охолодження – досить просто згадати балкони будинків, оплетені плющем. Крім цього, зелена стіна має непогану звукоізоляцію, вже не будемо говорити про поліпшення мікроклімату в квартирі і значне зменшення кількості пилу. І ще: рослини, що вертикально ростуть, дуже непогано приховують дефекти стін.

Коли подібне оформлення кімнат тільки починало входити в моду, як рослини в основному використовували всілякі ліани, тим більше, що вони досить невибагливі. Зараз вибір став значно багатшим, і як рослинний матеріал використовують різні квіти або мох. Петуньї, до речі, мають велику популярність.