Годівниця для курей: 135 фото ідей з описом, як зробити саморобну та зручну годівницю для курей

На що ще звернути увагу

Для вибору конфігурації варто враховувати певні нюанси: кількість та вік поголів’я; розміри курника; тип використовуваного корму; частоту годування. Яким чином ці нюанси можуть впливати на ухвалення рішення?

  • Курчат слід годувати виключно з бункерної годівниці, а дорослих особин можна годувати з годівниці будь-якого виду.
  • У курнику з великою площею варто використовувати кілька підлогових годівниць, при скромних же габаритах перевагу краще віддавати одній або двом навісним конструкціям.
  • Збалансований курячий раціон повинен складатися з комбінацій сухого та вологого корму. Якщо враховувати це і не обмежувати птаха одним типом їжі, то кращим варіантом буде жолобкова годівниця, а не лоткова або бункерна.

Ретельно проаналізувавши всі можливі характеристики та варіації, можна чітко зрозуміти, який вибір буде оптимальний з урахуванням наявних умов.







Нехтування у виборі здатне призвести до порушень харчування птахів. Птах голодуватиме, припиниться кладка яєць, почнуться проблеми зі здоров’ям. Щоб уникнути такого розвитку подій, необхідно з усією серйозністю підходити до прийняття рішення, оцінивши всілякі ідеї годівниць та їх виконання.

Фото саморобної годівниці