Букет із цукерок своїми руками: 165 фото ідей. Покрокова інструкція з описом

Букет з цукерок поетапно для початківців: ТОП кращих виробів із цукерок (майстер-клас з фото-прикладами робіт)

Будь-яке свято, зустріч із друзями, близькими не обходиться без букету квітів. Це класика. Сьогодні сфера сюрпризів демонструє новий подарунковий напрямок – чарівні фантазії ласуна: «букети з цукерок».

Варто згадати, що нове – це добре забуте старе. Ця стаття познайомить із цікавою історією світ флористики та допоможе своїми руками створити оригінальний, смачний букет.

Перші подарункові цукеркові пакети – бонбоньєрки з’явилися у Європі у 15 столітті. Коробочка для цукерок отримала свою назву від французького слова “bon-bon”, що в перекладі означає “цукерка”.

На той час солодощі в упаковці, виготовленій із найдорожчих матеріалів, дарували важливим особам. На ринках сучасної кондитерської продукції такі вироби вражають величезним асортиментом різноманітних варіантів.

Прикладом цього стануть яскраві фото солодких букетів. Такі подарунки можна не лише придбати у магазинах, але й замовити за індивідуальними ескізами. Однак презент, створений своїми руками, набагато цінний, оскільки в ньому вкладено любов та увагу виробника.