Як зробити лавочку своїми руками: креслення, схеми, приклади дизайну лав зі спинкою (150 фото)

Як зробити лавочку своїми руками – покрокова інструкція для початківців, опис простих та складних конструкцій

На будь-якій садовій ділянці можна зустріти, як мінімум, один куточок відпочинку, а іноді й кілька, якщо дозволяє площа. Для комфортного відпочинку на природі завжди знадобиться зручна та оригінально виконана садова лава.

Такий простий і необхідний елемент благоустрою прилеглої до будинку території можна зробити з відходів будівництва або інших підручних матеріалів.

Звичайно, можна придбати готові садові меблі, але більшість людей, що люблять облаштовувати свою ділянку, воліють робити садові лавки самостійно, вкладаючи в них свою фантазію та уявлення про красу навколишнього простору.

Ідеї оригінальних садових лавок

Коли розпочато оформлення ділянки у певному стилі, то й лаву хочеться бачити в цьому оточенні особливу. Багато ідей можна почерпнути на різноманітних фото лавочок, виготовлених своїми руками.

Часто можна бачити, як найпривабливіші вироби для дачі люди самі роблять із дуже простих матеріалів. Дві красиві бетонні або дерев’яні тумби для квітів, що стали в руках майстра, імпровізованими опорами для дошки, на якій можна зручно посидіти поряд з воротами.

А якщо поставити таку лавочку поруч із парканом або стіною будівлі та набити дошку для зручного спирання, то готова лава зі спинкою. Скільки різних варіантів лавок робиться з половинок великих колод, які спираються на частини інших розрубаних навпіл пеньків.

Для створення лавок йдуть у хід колеса від старих візів, автомобільні шини, металеві труби, монтажні блоки цікавих конфігурацій та ще безліч різних матеріалів.