Пенал своїми руками, як зробити? Майстер-клас, схеми, викрійки, фото та шаблони

Пенал своїми руками: ТОП-10 найкращих моделей пеналів з фетру, картону, паперу, тканини

Пенал – проста, але корисна річ. Навіщо можна зробити пенал? Він знадобиться кожному школяру. Ручки та олівці знаходяться в одному місці, а не розпорошені по різних відділеннях рюкзака.

Їх легко знайти і менше ймовірність втратити. А якщо якась ручка потекла або залишилася без ковпачка, пенал збереже шкільну сумку та її вміст у чистоті. Вдома пенал допоможе організувати набори фломастерів чи олівців. Саморобний пенал з оригінальним дизайном може стати улюбленою річчю учня.

Гарні пенали ручної роботи можна виготовити з різних матеріалів. Це може бути пенал із тканини на блискавці або з фетру у вигляді рулону. На фото багато ідей, як зробити пенал із підручних матеріалів.

Пенал із клейонки

Водостійкий матеріал надійно захистить сумку від неприємних пригод із ручками або фломастерами. Краї клейонки не обсипаються і з нею зручно працювати. За таким виробом легко доглядати. Зшити надійний футляр просто.

З клейонки вирізають дві деталі по довжині блискавки та необхідної ширини. Оптимальна довжина блискавки 20-25 см. Спочатку намітають деталі до блискавки. Потім прошивають на швейній машинці. Деталі складають лицьовими сторонами один до одного і простягають по краях. Вивертають пенал.