Ремонт гірлянди своїми руками: схема ремонту з описом, як полагодити китайську світлодіодну гірлянду

Ремонт гірлянди своїми руками: інструкція, схеми, пошук та причина поломки (поради від майстра)

Набори різдвяних вогнів, а також інші продукти для святкового освітлення розроблені таким чином, щоб бути гнучким та економічним способом привнести яскраві кольори на різдвяну ялинку та створити святковий настрій.

Вони також відомі своєю ненадійністю та складністю у ремонті при усуненні несправностей. У цій статті ми розкриємо деякі таємниці вашого набору різдвяних вогнів та допоможемо вам зрозуміти кілька простих способів ремонту світлодіодної гірлянди своїми руками.

Найпоширеніші причини поломок

Для тих з нас, хто не так добре розуміється на електротехніці, ось деякі спільні проблеми з гірляндами та способи їх вирішення.

  • Найпростіша проблема (бажаєте вірте, хочете ні) – це освітлювальний прилад, який не підключений до розетки або іншого проводу, що також може бути не підключений до мережі. Переконайтеся, що кабель, з яким працюєте, дійсно підключений! Найкращий спосіб дізнатися напевно – встромити шнур у справну розетку. Якщо немає поблизу розетки, просто протягніть на якийсь час подовжувач до ламп, де б вони не висіли.
  • Перегорів запобіжник. Майже у всіх наборах різдвяних ліхтарів є запобіжник, захований у виделці. Відкрийте люк і подивіться запобіжник як першу швидку перевірку.Подовжувачі також часто мають ці запобіжники, тому перевірте свій подовжувач.
  • Перегоріла лампа
  • Провід лампи, якої неправильно намотаний на основу пластикової оболонки, внаслідок чого провід або періодично стосується контактів у гнізді, або взагалі не стосується контактів.
  • Від цоколя лампи відірвався дріт
  • Лампочка неправильно вставлена ​​в патрон – перекручена, вставлена ​​не до кінця тощо.
  • Провід, який був висмикнутий зі свого належного місця в патроні, через що він не може контактувати з правильно вставленою лампочкою.