Як зробити ліхтарик своїми руками: покрокова інструкція з фото

Як зробити ліхтарик своїми руками: легкий майстер-клас зі створення різних видів ліхтарів (схеми, проекти та креслення)

Людині не дано бачити у темряві. Сучасний індивід, який звик до комфортних умов, відчуватиме дискомфорт при недостатній або повній відсутності освітлення.

Ситуації бувають різні у житті. Повернення додому по погано освітленій місцевості нікому не принесе задоволення. Або ж відпочинок на природі з наметами у темний час доби потребує мінімального потоку світла для нормального функціонування життєвих потреб.

Навіть у міській квартирі чи на дачі може статися збій освітлювальної системи. Але не варто хвилюватися! На допомогу прийде ручний ліхтарик, який дасть необхідний потік світла та наповнить затишком навколишній простір.

Ліхтарик своїми руками

Прилад для освітлення є переносним або стаціонарним джерелом світла. Вперше про прилад почули за часів Арістотеля. Ліхтарик є прообразом тваринного органу.

Ручний прилад для освітлення прийшов на зміну гасових та масляних ламп, що використовуються раніше. Він може мати кілька джерел живлення, таких як батареї, акумулятор і електродинамічний пристрій.

Роль такої техніки в людському житті гідно оцінена.До того ж не обов’язково витрачати гроші на придбання ліхтарика, якщо його можна змайструвати самостійно.