Як зробити антену своїми руками: 120 фото + інструкція зі створення антени з підручних матеріалів

Як зробити антену своїми руками: покрокова фото

Основна частина міських квартир обладнана кабельними телевізійними системами, тому проблем із переглядом фільмів та передач у мешканців немає. Але як бути власникам дач та заміських будинків, охочим також повноцінно користуватися телебаченням?

Питання можна вирішити за допомогою вуличної або кімнатної антени, здатної прийняти та перетворити TV-сигнали різних частот.

Але ні для кого не секрет, що телевізійне обладнання високої якості коштує досить дорого, а дешеві деталі швидко виходять з ладу. Тому найкращим варіантом, який можна використовувати на дачі та в заміському будинку, буде виготовлення антени для цифрового телебачення своїми руками.

Характеристики пристроїв

Телевізійна антена є біполярним приладом, здатним випромінювати і приймати сигнали метрового і дециметрового діапазонів. Сучасне цифрове телебачення вимагає точного розрахунку показників довжини хвиль, тому що тільки в цьому випадку можливе отримання якісного сигналу.

Аналогова антена зловить будь-яку, навіть найслабшу хвилю, а цифрова вимагатиме чіткий стабільний сигнал.

Сучасні телевізори здатні відстежувати рівень цифрових сигналів. Для решти приладів потрібно все розраховувати самостійно.

В даний час телебачення може працювати на будь-яких частотах і хвилях різної довжини. Щоб створена своїми руками цифрова антена якісно функціонувала, необхідно налаштувати її хвилі відповідно до станції, що передає.

Для цього потрібно:

  • Визначити довжину хвиль для кожного пакету телевізійних каналів;
  • Визначити максимальну довжину хвилі, яка має форму синусоїди;
  • Вирахувати половину довжини хвильового поперечного перерізу.

Обчислення проводиться за формулою: L = 300 src=”/wp-content/uploads/ F. Де L позначає довжину, а F — частоту.