Свічки своїми руками: покроковий майстер-клас для початківців з фото прикладами незвичайного оформлення свічок

Свічки своїми руками: прості фото рецепти свічок з підручних матеріалів для початківців

На сьогоднішній день хендмейд став дуже популярним, власними руками, можна створювати екстравагантні та унікальні прикраси для декору кімнат чи подарунків.

Дивлячись на численні фото саморобної свічки, вдасться переконатися у практичності та ефектності виробу такого плану, реалізувати вийде найкреативніші ідеї. Прикладів також існує чимало, майстри-початківці точно підберуть для себе цікавий майстер-клас і легко втілять його в життя.

Для виконання маніпуляцій в домашніх умовах не потрібно закуповувати багато матеріалу, парафін і гніт можна запозичити зі звичайної магазинної продукції, після чого внести зміни декоративного плану за допомогою дрібнички в квартирі.

Підготовка матеріалів для створення свічки

Складники для процесу можна назвати легкодоступними, необов’язково розділяти готову продукцію, щоб почати створювати свій перший шедевр. У спеціалізованому магазині можна знайти все необхідне для роботи, на це не потрібно багато вкладень, якщо заздалегідь продумати основні моменти.

Фахівці радять звернути увагу на такі матеріали як:

  • Віск.
  • Парафін.
  • Стеарін.

Деякі складові продаються в сипучій формі, інші вдасться відшукати в шматковому вигляді, після створення кількох варіантів свічок ручної роботи кожен майстер легко визначиться з кращою структурою для процесу, надалі закуповуватиме саме її.

Парафін вважається найзручнішим матеріалом, тому на початкових стадіях особистого виробництва варто зупинитися на ньому, білий відтінок легко пофарбувати, застосувавши спеціальні добавки у колір, який відповідає оформленню.