Брошка своїми руками: 150 фото ідей створення красивої та стильної прикраси (покрокова інструкція)

Брошка своїми руками – добірка майстер-класів, схеми збирання, матеріали, ідеї, фото новинки

Стильний образ складається з величезної кількості дрібниць, які є в одязі, аксесуарах, зачісці та прикрасах. Завдяки їм вдається підкреслити свою індивідуальність та вишуканий смак.

Останнім часом прикраса для одягу, зроблені своїми руками, вважаються модною тенденцією. З чого можна зробити брошку? Її можна виготовити із різних видів декоративних матеріалів.

В основному для цього використовують фетр, штучну шкіру, замшу, декоративні намистини та бісер. При поєднанні всіх елементів вдається отримати ексклюзивну прикрасу, яка дозволить урізноманітнити будь-який образ.

Ідеї для початківців

Пропонуємо варіант простої брошки своїми руками для початківців. Така методика була розроблена з урахуванням навичок рукоділля. При дотриманні рекомендацій від професійних майстрів вдається отримати якісний результат.

У даному випадку робитимемо гарну брошку у вигляді птаха. Для цього можна скористатися тканинною нашивкою, придбати яку можна у спеціалізованих магазинах. У доповненні з бісером, стразами та великими намистинами вдається отримати унікальний аксесуар.
Для роботи будемо використовувати поетапну схему, як зробити брошку своїми руками. Вона складається з наступних пунктів:

  1. Поверхню нашивки декоруємо бісером. Для цього хаотично пришиваємо яскраві деталі за допомогою нитки та голки.
  2. В області хвоста та крил клеєм великі стрази. Вони допоможуть додати яскраві акценти в дизайн брошки.
  3. Зі штучної шкіри вирізаємо деталь, що з точністю повторює силует пернатою.
  4. Робимо наскрізний отвір для фіксації металевої фурнітури. Акуратно кріпимо застібку.
  5. Тепер за допомогою клею склеюємо дві деталі одна з одною. Бічні грані декоруємо дрібним бісером. Акуратно зшиваємо два елементи.
  6. Наш аксесуар готовий! Використовувати таку брошку можна для прикраси повсякденного та вечірнього образу.