Кашпо своїми руками: 175 фото оригінальних варіантів дизайну та оформлення з покроковою інструкцією для початківців

Кашпо своїми руками: найкращі ідеї, як красиво прикрасити будинок. Вчимося робити кашпо для квітів у домашніх умовах, 175 фото

Кімнатні квіти є чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру. Горщики з декоративними культурами встановлюють на підвіконнях, на письмових столах, виносячи на балкон або літню терасу у приватному будинку.

Але досить часта ситуація, коли сам горщик втрачає свій зовнішній вигляд, а пересадка з тих чи інших причин неможлива. У подібних випадках вдаються до використання кашпо для саду та квітів або гарного зовнішнього горщика.

Сьогодні можна зустріти як підвісні, так і підлогові моделі. Для кріплення можуть використовуватися кола, міцні шнурки, дерев’яні планки (наприклад, для настінних кашпо).Підвісний дерев’яний горщик

Кашпо зазвичай асоціюється у багатьох квітникарів з декоративною підвісною конструкцією. Але використання фіксуючих шнурів або ланцюгів є лише однією з найвідоміших методик.

Для виготовлення оригінального квіткового горщика знадобляться дерев’яні рейки невеликого перерізу, клей або нагелі, морилка та акриловий лак.

Як утримуючих пристроїв, як правило, використовується міцний шнур або металевий ланцюжок.

Інструкція, як зробити вуличне та підвісне кашпо своїми руками:

  1. Насамперед, майстру необхідно підібрати розміри майбутнього горщика. Залежно від розмірів конструкції в цілому підбирається довжина дерев’яних рейок для роботи.
  2. Кожну рейку ретельно шліфують, видаляючи всі наявні зазори та нерівності.
  3. Наступним етапом проводять просочування поверхонь вологостійкою олією та антисептиком. Подібне рішення дуже виправдане, адже вуличне кашпо не захищене від дощової вологи, крапель туману, поливальної води.
  4. Після повного висихання олії приступають до збирання конструкції. Рейки можна укладати у вигляді суцільної стінки або в шаховому порядку (на кшталт сірникового будиночка). Для кріплення використовують нагелі, шурупи, спеціально створені пази або міцний клей. Але фіксація деталей при складанні повинна бути такою, щоб кашпо витримувало вагу важкого горщика для квітів.
  5. Подібна заготовка має вигляд кошика, на верхніх кутових точках якого необхідно монтувати 4 гачки. Можна зробити гачки із металевого дроту.

До гачків підводять утримуючі ланцюги або фактурний шнур. Заключним етапом проводять декорування виробу. Розкриття морилкою або акриловим лаком створить додатковий захисний шар на поверхні (від вологи та шкідників).