Госпблок для дачі: покрокове складання госпблоку за кресленнями та схемами з розмірами, 120 фото

Побудова своїми руками

Найкраще зводити таку конструкцію з помічником, особливо якщо ви не маєте будівельних навичок. Також потрібні кошти, вільний час та виділений простір.

Оскільки госпблоків існує дуже багато, розглянемо будівництво з дерева довжиною 6 метрів, шириною – 3 та висотою 2. Це цілком стандартні розміри, які увійдуть навіть на невелику територію.

  • Площа такої споруди вийде 12 квадратних метрів, під дахом спокійно поміститься і душ.
  • Фундамент роблять з армованої стрічки та зміцнюють її бетоном. Бетон потрібно обов’язково прокласти гідроізоляцією у вигляді руберойду, а потім зверху покласти брус.
  • Обрізна дошка послужить для каркаса, по обидва боки його ізолюють пергаміном. Коли каркас вже стоїть, його обшивають вагонкою, таким чином формуючи стіну.
  • Не забудьте залишити отвір під дверний та віконний отвори. Якщо планується душова, її потрібно утеплити та обшити гідроізоляцією. Це дозволить волозі не потрапити на дерево, а ще таку душову можна буде використовувати навіть у прохолодні дні, тому що утеплювач зберігатиме тепло.
  • На дах зазвичай кладуть шифер, можна полікарбонат, тоді навіть формують навіс. Щоб зробити дах швидшим і міцнішим, будують односхилий варіант.
  • На підлогу кладуть товсту дошку, віконні отвори засклюють подвійним пакетом. Двері можна зробити із дерева або того ж пластику.
  • В якості декору зовнішнього вигляду використовують просочення. Вона також одночасно надає захисні властивості. Можна також посадити квіти у вазонах під час входу.

Госблок – це індивідуальне рішення. Деякі відмовляються від його зведення, вважаючи, що інструмент можна зберігати і в гаражі, однак це не завжди зручно.