Ідеї ​​для саморобного килимка: робимо килимок із старих речей (легкий майстер-клас + фото)

Нестандартні задумки для килимка

Любителі екології виготовляють чарівні експонати з моху, які повернуть міським жителям почуття перебування на природі. Дуже симпатично виглядає модель з різних за діаметром та кольором мішечків з м’яким або сипучим наповнювачем.

Чарівні половики виходять із лазневих рушників, що підкорюють своєю м’якістю, вони доречні у спальній чи дитячій кімнаті. Деякі йдуть далі і шиють об’ємні фрагменти, що збираються як пазли.












Прості способи, як зробити килимок для початківців, включають мотузкові варіації.

  • Цей матеріал – благодатний ґрунт для новачків. З різноманітного арсеналу задіють товсті канати, скручуючи їх по спіралі та наклеюючи на підкладку.
  • Зі шпагатом можна поступати так само або сплітати його в коси і збирати навколо, відтворювати будь-які геометричні фігурки, з’єднанням яких отримують візерунковий малюнок.







Шматочками бавовняного мотузка обв’язують осередки сітки, фіксую ниточками, тепер кінчики треба роз’єднати, щоб предмет знайшов легковажну пухнастість. А як щодо помпонов? Їх роблять із залишків різнокольорової пряжі, намотавши на долоню, зав’язавши посередині і розрізавши крайні петлі.

Чудові помпончики прив’язують до сітки, творячи неймовірну красу, схожу на хмари. Можна звернутися до форми серця, зірки на розсуд майстра.

Масажні килимки своїми руками

Масаж ступнів, де зосереджені біологічно активні точки, позитивно впливає на здоров’я, перешкоджаючи втомі та напрузі, він несе користь дітям, попереджаючи плоскостопість.

Ходіння по опуклих поверхнях обіцяє гарний сон та розслаблення. Список сировини, з чого можна зробити такий килимок своїми руками, поповнений камінцями, каштанами, ґудзиками.

Кришки від пляшок з’єднують ліскою, оперуючи шилом.

  • Їх різнокольоровий вигляд прикрасить санвузол, не зайвим специфічний килим буде біля дверей.
  • Примітно, що його можна перевертати. Округле каміння попередньо ретельно миють і клеять
  • Моментом на добротну основу. Сушіння триватиме добу.
  • Зразок кладуть у ванній, а його підігрів гарантує подвійну дію.
  • Ідеальна пропозиція – пробки від вина, що не вбирають вологу та не допускають розмноження бактерій.

Робимо домашні килимки з підручних матеріалів:

  1. Проби ріжуть навпіл, зачищаючи низ наждачним папером.
  2. Для укладання користуються гумовою або силіконовою підстилкою.
  3. Приклеювання починається від центру. Викладку здійснюють шаховим, поперечним, поздовжнім, ялинковим візерунком.

Затребувана методика наповнення пробковими цільними заготовками невисокого ящичка, заповнюючи його ними впритул у вертикальному положенні.