Канзаші своїми руками (150 фото): поетапна інструкція з виготовлення виробів зі стрічок канзаші

Канзаші своїми руками — покроковий майстер-клас для початківців (150 фото

Дуже часто в магазинах рукоділля або на полицях супермаркетів у відділах з аксесуарами можна натрапити на бантики надзвичайної краси та квіточки, прикріплені до звичайних шпильок, обручів, шпильок, затискачів гребенів та інших принад.

Такі прикраси, як правило, вигідно підкреслюють гідність дівочих локонів та привертають погляди. І лише мало хто знає, що такі ж прикраси можна виконати вдома самостійно.

Техніка створення квітів зі стрічок і тканини називається канзаші, і її батьківщиною є далека країна вранішнього сонця – Японія.

Говорять, що це мистецтво набуло широкого поширення завдяки гейшам, які любили прикрашати своє волосся всілякими аксесуарами, у тому числі й квітами з атласних стрічок. Це допомагало їм доповнити свої образи та виглядати яскраво.

Нині ж багато майстрів прагнуть опанувати дану техніку, яка в умілих руках розкриє всю свою чарівність. На щастя, в даний час інтернет може порадувати кожного бажаючого величезною кількістю майстер-класів на тему, як зробити канзаші своїми руками.

З цієї статті ви дізнаєтеся: з чого можна зробити канзаші, які необхідні інструменти та матеріали для роботи, які стрічки підходять для створення кольорів та інші корисності. Головне пам’ятайте – ця техніка не така складна і страшна, як здається на перший погляд.

Все, що потрібно – запастися терпінням та посидючістю, оскільки процес створення акуратних пелюсток вимагає акуратності та уважності.