Як вибрати пральну машину: основні критерії вибору за ціною та якістю

Як вибрати пральну машину – порівняння всіх параметрів та характеристик + поради спеціаліста, яку краще купити

Пральна машина – це обладнання для очищення білизни, яке найчастіше розташовується у ванній або кухні. Завдяки цій техніці можна швидко та легко освіжити одяг та позбутися плям.

Вибираючи нову модель, слід спиратися на основні потреби. Багато виробників пропонують дещо інші функції, що полегшують повсякденне використання мийного обладнання. Також, крім традиційної пральної машини, можна подумати про купівлю сушильної машини.

Пральні та прально-сушильні машини

На ринку можна знайти різні моделі традиційних пральних машин, що виконують основну функцію очищення тканин. Дещо інший варіант пропонують пральні машини з сушаркою, які, як випливає з назви, є комбінацією пральної машини та автоматичної сушарки.

Ці пристрої зазвичай мають ті ж програми прання, що й звичайна пральна машина. Однак важливим доповненням є вбудована сушарка, яка дозволить висушувати одяг за допомогою спеціального теплового насоса.

Завдяки цій опції можна отримати свіжий та сухий одяг відразу після вилучення з барабана.Варто пам’ятати, що прально-сушильні машини мають трохи менше можливостей сушіння, ніж окремий пристрій, призначений для цієї мети. Для нього характерні різні відсіки для прання та сушіння.