Що робити, якщо потіють пластикові вікна: поради, як усунути і що робити

Що робити, якщо потіють пластикові вікна — огляд основних причин і методів усунення конденсату.

Холод дуже впливає на наші пластикові вікна, людей все частіше цікавить питання, як позбутися такої проблеми, як утворення вологи на вікнах. Цей процес цілком зрозумілий з погляду фізики, тому звинувачувати установників вікон не варто.

Виробник вікон буде винний тільки в таких випадках, як льоду або вода всередині самого склопакета. Слід зробити так, щоб свіже повітря з вулиці точно проникало в кімнати квартир, тоді і волога не утворюватиметься на вікнах, докладніше ви дізнаєтеся про основні причини запотівання пластикових вікон у цій статті.

Чому утворюється конденсат

Восени та взимку починає з’являтися так званий конденсат на пластикових вікнах, це пов’язано цілком з фізичної причини: пари води у повітрі різних приміщень взаємодіючи зі склом вікон, утворюють крапельки на початку точки роси. Коли краплі стають більшими, вікно починає «текти».

Це точка роси, вважається температурою, до неї і охолоджується водяна пара, що стає появою цього конденсату. Це трапляється, коли вода стикається з холодними об’єктами, ніж навколишнє середовище. Наприклад, це верхній шар атмосфери, коли йдуть хмари, відповідно на траві утворюється роса і скло починає запотівати.

Це повністю залежить від вологості повітря і температури, коли пара утворюється у воду. Деякі джерела стверджують, що точка роси в будинках утворюється за 18 градусів, але коли стоїть велика вологість, точка роси немає, адже навколишній простір скрізь буде вологим.

Розглянемо різні місця виникнення конденсату на вікнах, щоб застосувати правильний метод від його рятування.

< "/wp-content/uploads/bvnbn_3723.jpg">