Килимки своїми руками зі старих речей: покроковий майстер-клас зі створення килимка для дому (100 фото)

Етапи виготовлення:

  1. Вибираються пояси з однаковою довжиною. Але допускається і, можливо, необхідно відрізати пряжку, щоб не заважала і вирівняти розмір.
  2. Проводиться кілька отворів на краях ременів з відстанню 2-3 см один від одного, але не ближче, ніж на 0,5 см до кінця виробу.
  3. Ремені зшиваються на основі вибраного матеріалу. Мотузка простягається поперек або хрест на хрест. Стратегія з’єднання не важлива, головне, досягти надійності.
  4. Для з’єднання допускається використання металевих скоб.

Це простий виріб готовий для використання в будь-якому місці квартири. Його можна повісити на стіну як прикраси.

Використовуємо пробки від вина

У числі відомих покрокових схем для килимків своїми руками використання винних пробок стоїть окремо, оскільки це екзотичний і дуже поступливий матеріал. Його покриття фактично не пропускає вологу та перешкоджає розмноженню безлічі бактерій.

Крім цього за таким виробом приємно і корисно ходити голими ногами.

Що використовуємо:

  • Близько 150-180 пробок від винних пляшок;
  • Відповідний клей;
  • Трохи водовідштовхувального матеріалу для створення основи, оскільки потрібна поверхня для монтажу пробок;
  • Відрізок прогумованої тканини;
  • М’який, але тонкий шматочок пластику;
  • Надійний та заточений ніж;
  • Наждаковий папір;
  • Стандартна обробна дошка.

Етапи виготовлення:

  1. Збирається необхідну кількість пробок. Вони оглядаються, щоб одразу позбавиться від зіпсованого матеріалу. Заготівлі промиваються теплою мильною водою. Для видалення плям вина використається розчин відбілювача на ніч. Придбання придбання в мережевому магазині.
  2. Кожна пробка розрізається вздовж для утворення рівних частин. Використовується обробна дошка та надійний ніж. Якщо вийшло не дуже рівно, тоді застосовується обробка наждачним папером. Для комфортності та безпеки вигідніше ставити заготівлю у вертикальне положення.
  3. Необхідно визначитися з підсумковим розміром килимка. Для створення основи вирізається шматок матеріалу. Заготовки викладаються по зрізаному боці. Використовуємо простий шаховий візерунок, зигзаг або рівний ряд.
  4. Пробки склеюються з основою завдяки відповідному клею. Стартуємо від периметра та рухаємося до центру основи. Зайвий клей видаляється ганчіркою. Очікуємо, поки виріб повністю висохне.
  5. Для забезпечення водонепроникних якостей виріб обробляється герметиком.У разі використання у ванній кімнаті необхідно сушити килимок 1 раз на місяць.





Цей виріб має красу і створюється легко в домашніх умовах. Проблема може виникнути тільки в необхідній наявності винних пробок, але якщо автор любитель божественного напою, тоді він, може, поставити цей виріб на регулярний потік.