Ремонт чайника своїми руками: схема ремонту кришки, кнопки, якщо протікає та тече вода

Принцип роботи

Принцип роботи чайника дуже простий. Спочатку встановлюється підставка поряд з розеткою, після чого кабель мережі вставляється в розетку. Далі на підставку встановлюється сам чайник із заповненим резервуаром.

Залишається тільки натиснути кнопку включення, після чого починає працювати ТЕН. Процес його роботи позначений заданою температурою нагрівання або досягнення точки кипіння. Після цього в системі спрацьовує запобіжник, внаслідок чого ТЕН автоматично вимикається.

Запобіжник також потрібен на той випадок, якщо прилад почне перегріватися. Він відключить чайник, щоб уникнути згубних наслідків.







Діагностика

Перш ніж приступати до ремонту електронного чайника своїми руками, необхідно зробити діагностику. Вона включає низку перевірочних заходів, в результаті яких вдасться з’ясувати конкретну причину поломки та вжити заходів щодо її усунення.

  1. Насамперед необхідно перевірити працездатність розетки, до якої підключено чайник.
  2. Якщо з нею все гаразд, далі слід звернути увагу на мережевий кабель.
  3. Здебільшого причиною несправностей та перебоїв у роботі є пошкоджений мережевий кабель.
  4. Ушкодження може статися через постійне знаходження у вигнутому стані, фізичному впливі інших предметів тощо.

Кабель перевірити дуже легко, спочатку потрібно візуально оглянути його цілісність, якщо все в порядку, потрібно на дотик перевірити кабель, якщо є внутрішній розрив, це буде чітко відчуватися. Якщо жодних зовнішніх несправностей не виявлено, можна приступати до внутрішньої діагностики приладу.