Стеля з підсвічуванням своїми руками: фото найкращих варіантів з описом технології монтажу

Стеля з підсвічуванням своїми руками: дворівнева, підвісна, ширяюча, натяжна, зі світлодіодною стрічкою

Підвісні та натяжні стелі мають ряд переваг перед звичайним побіленням стелі або застосуванням натуральних матеріалів. Співвідношення ціни та якості роблять ці варіанти обробки найпопулярнішими і зараз ми розберемо як зробити стелю з гіпсокартону з підсвічуванням своїми руками.

Підвісна стеля з підсвічуванням з гіпсокартону може бути не тільки з прямими краями, але і з хвилястими, фігурними, круглою та овальною формою. Гіпсокартонна конструкція дозволяє зробити дворівневу стелю з підсвічуванням, використовуючи безліч варіантів дизайну.

 • Підсвічування стелі із гіпсокартону
 • Натяжна стеля своїми руками
 • Робота з натяжними конструкціями
 • Фото стелі з підсвічуванням
 • Приступаємо до роботи

  Почати монтаж багаторівневої стелі з підсвічуванням слід з проекту та розмітки майбутньої споруди. Встановлюється первісний каркас і обшивається листами гіпсокартону, вони кріпляться за допомогою шурупів.

  Найнепростіше в монтажі стелі з гіпсокартону своїми руками – виставити профілі точно по одній лінії та на вазі ввернути саморіз, так щоб рівень залишився рівним.

  Для цього найкраще підійде лазерний рівень і добре, якщо буде помічник, поодинці буде досить важко і багато залежатиме від якості саморізів, тому на них не варто економити.

  Коли каркас готовий, наступним етапом стає обшивка листами гіпсокартону. Так формується перший рівень, тут можна монтувати підсвічування. Після цього кріпиться другий рівень.