Ремонт стелі своїми руками: поради з ремонту, покрокова інструкція з монтажу

Ремонт стелі своїми руками, з чого почати та як зробити? Детальний опис швидкого та недорогого ремонту (110 фото)
Зазвичай початкова оцінка дизайну приміщення починається з погляду на стелю. Його стан може розповісти багато про що. Ось чому саме періодичне проведення ремонту стелі у квартирі є важливою справою.

Самостійно впоратися з таким завданням досить складно без будівельних навичок. Тому краще звернеться по допомогу до професіоналів. Сучасних матеріалів для такого виду ремонту велика кількість. Також чимало випробуваних на практиці варіантів та конструкторських рішень.

Найпопулярнішими ідеями ремонту стелі є:

 • Пофарбований;
 • З нанесеною побілкою;
 • Оклеєний;
 • З різними підвісними конструкціями.

У кожного виду є плюсові та мінусові позиції. Вибір оформлення дасть уявлення у тому, скільки таку роботу піде часу, і навіть терміни за часом. Щоб остаточно визначиться з тим, яким має бути остаточний варіант стелі, варто уважно вивчити різноманітні якісні фото ремонту стелі.

Застосування клейових плит

Основа матеріалу – полістирол. Фактура у разі визначає зовнішній вигляд, і навіть гладкість і наявність рельєфу.Поверхні можуть бути схожими на облицювальний камінь, зріз дерева, холодний блиск металу.

Захист від можливих забруднень забезпечується плівкою, що ламінує. Такий ремонт легко виконати самостійно за порівняно невеликий термін.

Встановлення таких плиток допоможе забезпечити відмінну ізоляцію від звуків та запобігти тепловим втратам.Роботи проводять у наступній послідовності:

 • Поверхня повністю очищається і грунтується;
 • Плитку починають укладати від центральної частини. Для приклеювання можна скористатися спеціальним клеєм або використовувати рідкі цвяхи;
 • Маскування країв здійснюється карнизами. Тільки в цьому випадку виходить завершений вигляд.

Полістирол протипоказаний вплив прямих сонячних променів. Це погано впливає на довговічність матеріалу.

Варіант із побіленою стелею

Просто побілити стелю було і є один з найактуальніших способів. Швидко та економно. Таке оздоблення відповідає інтер’єру будь-якого типу. Прекрасно виглядає візуально, наноситься без проблем, зробити її під силу кожному.

Ось тільки одне «але». Підготувати поверхню необхідно ідеальним чином. Крім того, такий вид оздоблювальної роботи потребує регулярного оновлення. Приблизно один раз на п’ять років, необхідно знову приступати до ремонту.

Особливості натяжних стель ПВХ

Забезпечити належну якість та практичне застосування допоможе оригінальна технологія, яка існує вже понад півстоліття. У нас вона з’явилася нещодавно.

Немало власників будинків та квартир віддають перевагу саме ремонту натяжної стелі. Пояснюється це тривалістю терміну служби без істотних змін спочатку виду.

Основою такого оформлення є еластичні матеріали. Вони досить добре можуть розтягуватися за впливу високої температури. Поверхня завжди виходить бездоганною. Щоб мати чітке уявлення про технологію, найкраще переглянути тематичне відео ремонту такої стелі.

На ринку користуються особливою популярністю:

 • Плівки ПВХ;
 • Тканини на поліестеровій основі.

Зробити таке оформлення із застосуванням ПВХ допоможуть професійні фахівці.

 • Звернувшись у фірму, необхідно мати вже уявлення про те, який саме колір ви волієте бачити на своїй стелі.
 • Крім того, завжди обумовлюється кількість світлових точок. Потім уже йде далі.
 • Здійснює виклик замірника для зняття всіх необхідних вимірів з приміщення.
 • В цеху виготовляється потрібне полотно, і готуються відповідні кріплення.
 • Затем фахівці вже вдома здійснюють їх встановлення та повний монтаж натяжної конструкції.
 • Рівна поверхня стає тільки після повного її остигання.

Для багатьох виявляється суттєвим той факт, що таке покриття може спокійно утримувати відчутний тягар, тобто при аварійній ситуації вода гарантовано не зможе з верхнього поверху потрапити безпосередньо в квартиру.

Полотно в цьому випадку поступово розтягуватиметься, поки не підійдуть на допомогу ті ж фахівці, які допоможуть потім усунути деформацію.


Тканина поліестерова для обробки стель

Вона має особливу міцність, незважаючи на свою незначну товщину. Нитки переплітаються так тонко, що гладку поверхню, що утворюється, можна порівняти з полотном для художнього малювання. Постійний процес удосконалення уможливив нанесення різних малюнків та фотозображень.

Витримуючи відчутні температурні перепади, вони вплинули на технологію нанесення їх на стелі. Їх просто треба натягнути, а згодом надійно закріпити на поверхні стельової конструкції. Для цього застосовують спеціальні багети, а непотрібну тканину, що залишилася, відрізають.

Системи з підвісними конструкціями

Така стеля реалізується з використанням каркасної частини, яка знаходиться від стелі на відстані кілька сантиметрів, і власне плит.

Типів підвісних систем на даний час два:

 • Відкритий;
 • Закритий.

Ці два види мають дві яскраво виражені переваги:

 • Матеріал, що використовується в процесі виготовлення, є екологічно чистим;
 • Забезпечується характеристика високої безпеки виникнення пожеж;
 • Вирізняється чудовою звукоізоляцією;
 • Надає широкі можливості для створення справжнього шедевра.

За останній час посилилася модна сучасна тенденція зі створення з їх допомогою дзеркально відбивають поверхонь.
Для цього застосовують спеціальну обробку скла. Різноманітність відтінків просто вражає. Це відмінне рішення особливо воліють реалізовувати господарі невеликих за габаритами приміщень.

Взагалі нескладно підібрати для своєї квартири найцікавіші рішення щодо обробки такої важливої ​​поверхні, як стеля. Застосувавши свою фантазію, можна на довгі роки стати володарем оригінального варіанта над своєю головою, дивлячись на який відчуватимеш радісне почуття задоволення.

Фото стелі після ремонту