Як прибудувати терасу до будинку (115 фото): покрокова інструкція, як побудувати самому

Варіант тераси зі склінням

Завжди здоровий компромісний варіант – скло, яке одночасно створюватиме ілюзію відкритого простору, поряд з глухою стіною. Прозорість полікарбонатної або оргскляної стелі зі світловим люком, відмінна комбінація для любителів милуватися зоряним небом і хмарами, що біжать.

Тільки при цьому практично завжди є парниковий ефект. Тому найкраще поєднати закриту частину тераси із відкритою. Можна зробити три стіни розсувними – це допоможе оперативнішому управлінню відкритості споруди. Стіна, як у городі, плавно піднімається нагору та опускається вниз.

Принадність напіввідкритих терас

Відсутність будь-яких навіть скляних стін забезпечує необхідний для повноцінного відпочинку простір. Дах – чудовий захист від опадів і палючих сонячних променів.Розташування меблів має бути дещо на відстані від повністю відкритих ділянок.

  • Скромні за розміром тераси відкритого типу часто оснащуються вельми практичними вбудованими бетонними та дерев’яними конструкціями. Будь-яка погода їм дарма. Прозорість та освітлення принесе практично невидимий дах.
  • Головною окрасою таких терас по праву є виразні контури даху. Ергономічними особливостями для регіонів з рясним сніговим опадом має конструкція з двома схилами.
  • Під час літнього відпочинку приватність допоможуть створити завіси. Якщо дах прозорий, то вдасться успішно затінити необхідні ділянки. Рослинність – чудовий спосіб створити візуальну відгородженість зони відпочинку. Без зведених перил створюється відчуття майданчика для відокремленого відпочинку, де тебе оточують лише зарості.

Необов’язково встановлювати опори. Крокви цілком підходять для невеликого навісу. Тоді не буде жодної перешкоди для огляду.

Завжди привертає увагу дизайн будинку з терасою, яка його повністю оточує. Невеликий простір, що тягнеться вздовж стін, місце, де в спокійній обстановці можна насолодитися філіжанкою кави, у просторі, увитому свіжою зеленню.