Як встановити унітаз своїми руками: покрокова інструкція від А до Я

Як встановити унітаз своїми руками – етапи та всі тонкощі монтажу (поради + інструкція з описом)

Якщо ви розпочали ремонт туалету, то перед вами відразу ж постає питання, як правильно встановити унітаз. Це необхідний предмет для кожної людини незалежно від того, де вона проживає: у приватному будинку чи квартирі.

Без унітазу сучасна людина не мислить свого повсякденного життя. І тому з кожним роком моделі унітазів набувають нових форм та конструкцій. Їх удосконалюють винахідники, щоб людина відчувала себе комфортно, використовуючи цей предмет ужитку.

Особливості конструкцій унітазу

Пристосування, без якого не обходиться людина у своєму житлі, називають унітазом. Він може бути автоматичним або напівавтоматичним змивом.

Щоб встановити унітаз, потрібно заплатити майстру подвійну ціну цього товару. Але можна заощадити кошти, якщо його установкою зайнятися власноруч.

Конструкції унітазів бувають:

  • З козирковим зливом;
  • З тарілчастимсливом;
  • З воронкоподібним зливом.

Більш функціональним вважається лійкоподібний унітаз. У ньому не зберігаються запахи каналізації, і поверхня не так швидко мажеться.

Але серед цих плюсів є й мінус.Це те, що вода під натиском розбризкується за стінки, і доводиться унітаз накривати кришкою, щоб краплі води не забруднювали навколо.