Як вибрати холодильник: поради експерта, відгуки покупців, поради щодо вибору якісної та недорогої моделі

Як вибрати холодильник – рейтинг найкращих виробників 2024 року!

Холодильник – один із найголовніших електричних приладів, який неможливо замінити жодною іншою технікою. До покупки холодильника слід віднестися серйозно, адже подібна побутова техніка купується один раз і на довгі роки.

Кожному потрібно знати, що слід враховувати при виборі холодильника та вибрати відповідну модель, яка не розчарує у майбутньому.

Розміри та обсяг холодильників

Всі холодильники мають різні габарити, які підбираються щодо розмірів кухні та за потребами господарів.

  1. Холодильник з однією камерою – такий агрегат допоможе заощадити місце, адже він має невеликі розміри та може бути дуже компактним. Такий холодильник має стандартну глибину – шістдесят сантиметрів, висота може бути від 80 до 160 см, а ширина до півметра.
  2. Найбільш затребуваною моделлю є двокамерні холодильники, які розділені на дві камери – холодильну та морозильну. Розміри такого типу можуть бути різними, у габаритніших моделях морозильна камера практично завжди розташована знизу.
  3. Холодильники з трьома камерами користуються меншою популярністю. Крім холодильної та морозильної зони також є зона збереження свіжості, температура в якій коливається від нуля до двох градусів.
  4. Якщо перераховувати види і розміри сучасних холодильників, то моделі side by side якнайкраще підходять для великої сім’ї. Їхня особливість полягає в тому, що морозильна камера знаходиться збоку, а ширина холодильника може досягати 100 см.
j “/wp-content/uploads/bvnbn_18077.jpg”>