Як зробити барну стійку своїми руками: креслення, схеми, розміри, фото.

Як зробити барну стійку – робимо поетапно з дерева та гіпсокартону практичну стійку своїми руками

Раніше вважалося, що барна стійка може бути виключно в інтер’єрах кафе, бару та інших закладів подібного роду. Проте, з часом і появою прогресивних дизайнерських ідей багато людей стали розглядати її як частину кухонного гарнітуру для власної квартири. У неї з’явилися інші функції та нові варіації.

Перш ніж приступити до детального вивчення видів барних стійок, різновидів їх конструкцій та поринути у питання «як зробити барну стійку своїми руками», варто добре подумати, якими позитивними якостями вона наділена і для чого взагалі потрібна.

Переваги та недоліки барної стійки

Плюси:

  • По-перше, зонування простору. Стійка зорово і не лише ділить кімнату на дві частини – робочу зону, де займаються приготуванням їжі, та зону прийому їжі. Або ж, якщо ви власник квартири-студії або у вас суміжна кухня зі їдальнею, бар послужить відмінною лінією поділу між кімнатами.
  • По-друге, барну стійку можна використовувати як стол. Також, облаштувавши її всілякими шафками, в неї можна буде ховати необхідне кухонне приладдя, продукти та інше, що значно зекономить місце.
  • По-третє, зробити барну стійку самому не важко навіть новачкові. Головне знати як.
  • По-четверте, барні стійки є унікальними. Чи багато ваших друзів і знайомих може похвалитися такою прикрасою для своєї кухні.

Нестача у неї лише одна – такий кухонний гарнітур займає дуже багато місця і не підійде для квартир з маленькими кухнями.