Коробка своїми руками: ТОП-100 фото найкращих ідей красивих коробочок

Коробка своїми руками: опис процесу створення коробки для подарунка та зберігання речей

Всі рукоділки рано чи пізно стикаються з необхідністю запакувати якусь гарну річ у коробочку.

Будь це подарунок на день народження або невеликий сюрприз – зовнішній вигляд відіграє важливу роль, будучи невід’ємною складовою будь-якого сюрпризу. Упаковка може бути у вигляді подарункових або декоративних коробок, виготовлених своїми руками.

Переваги створення упаковки своїми руками

Здавалося б, найпростіше зайти в будь-який магазин та лавочку та купити яскраву коробочку. Але навіть у нинішній вік стрімких рішень люди прагнуть, як і раніше, зробити щось своїми руками. І, якщо подарунок купується заздалегідь, його упаковкою, як правило, займаються вже самостійно.

І причин тому кілька.

  1. Створюючи коробку своїми руками, люди привносять щось своє до приготовленого подарунка, підкреслюючи цим важливість людини для дарувальника.
  2. Розглядаючи фото красивих коробок на просторах інтернету або в друкованих виданнях, можна почерпнути ідеї для своєї творчості.
  3. У такому разі упаковка вийде не тільки зручною, але й унікальною – навіть підібравши ідентичні матеріали, неможливо буде розташувати їх так само.
  4. До того ж вони часто купуються виключно для конкретної події. Завдяки цьому створені коробки стають неповторними.
  5. Часто виходить так, що річ у магазинній заготівлі виглядає громіздко. Під час виготовлення своїми руками ця проблема відпадає сама собою.
  6. Вимірявши необхідні параметри, можна створити коробку за індивідуальними розмірами. І тоді подарунок виглядатиме стильно та акуратно.