Їжачок своїми руками: покроковий майстер-клас, робимо їжачка з паперу, пластиліну, природних матеріалів

Їжачок своїми руками: цікаві варіанти створення іграшки. 145 фото + проста інструкція

Їжачок популярний персонаж вітчизняних мультфільмів. Але в основному використовується його образ для передачі різних вад дорослих, щоб діти росли моральними і не повторювали подібних помилок. Тому найменші змалку знайомі з цим звірком. Вони добре сприймають матеріал завдяки його присутності в казках та оповіданнях.

У творчості hand made їжачок не менш популярна тема. Дитині цікавіше зробити зрозумілий образ звірка, ніж абстракцію або річ, на зразок голки, декоративних прикрас, ваз та іншого. Щоб було простіше розглянемо кілька майстер-класів, як зробити їжачка самостійно з різних матеріалів за допомогою дорослого.

З чого почати створення їжачка

Варто нагадати образ звірка по фото їжачків ручної роботи на основі творів майстрів. Загалом це простий варіант виробу, оскільки передбачає створення не більшої кількості деталей. Виріб складається в основному з голок, залишиться допрацювати лапки та мордочку за бажанням вушка.
Але не варто забувати про можливість декорування голок різними лісовими дарами.

На спині у їжачка гармонійно виглядають:

  • Гриби,
  • Яблука,
  • Ягоди
  • І шишки.

Це збільшує ширину застосування:

  1. В якості садової фігурки. Зазвичай виготовляється з кераміки та будівельного алебастру, часто, застосовується гіпс, але такий виріб в основному використовується в житловому приміщенні, оскільки матеріал не стабільний і схильний до швидкого руйнування під впливом сонця, дощу та перепаду температури.
  2. Для декорування дитячого садка або відповідного куточка в торговому центрі, магазині.
  3. Всередині житлового приміщення для підкреслення сільського стилю інтер’єру.

Головне, щоб вироби були якісними з чистого матеріалу і відрізнялися великим терміном експлуатації.