Монтаж сайдинга своїми руками: інструкція для чайників з покроковою технологією установки

Що таке сайдинг

Вінілові панелі – це звичайна форма такого матеріалу. Характерною особливістю вінілу є його здатність зберігати свої якісні показники протягом усього терміну служби, а це близько п’ятдесяти років.

Такому виду матеріалу не страшні дії ультрафіолету, сильного морозу та різних атмосферних явищ. Витримують цокольні панелі температурний перепад у діапазоні від мінус 50 градусів до плюс 50.

Крім того, володіючи достатньою легкістю, він не перевантажує стіну.










Змонтувавши його один раз, не потрібно додатково фарбувати або покривати певною речовиною. Таким чином, сил і засобів у процесі подальшої експлуатації ніяких не потрібно.

Розрахункові параметри. Матеріали, що застосовуються

Для проведення ефективної дії з монтажу з металевим сайдингом варто подбати про кріплення та щоб потрібні матеріали були під рукою. Для цього попередньо проводиться розрахунок на облицювання будинку, починаючи з вимірювання площі покриття стіни. Вимірюється висота, потім довжина, і ці дві величини перемножуються.

Подібно проводяться виміри для всіх стін і результати складаються. Отримана сума поділяється на показник квадратури, що позначений на окремій пачці. Це приблизна величина.Краще купувати матеріал із певним запасом.

Додатково знадобиться:

  • Профіль із металу. Для того щоб зробити решетування виконують поштучний розрахунок, який покаже зразкову кількість, необхідну для укладання на відстань, що не доходить трохи до верху (півметра). Розрахунок ведеться за довжиною та висотою будинку;
  • Саморізи закуповуються в кількості, достатньої для виготовлення решітальної частини та самого сайдингу, так само як і розетки, модулі та куточки;
  • Розраховується, за необхідності, потрібна кількість матеріалу для утеплення;
  • З інструментів – це болгарка з шуруповертом, ножі для монтажу, лінійка з металу, відповідні ножиці, рівень з рулеткою.

Заздалегідь визначається загальна сума, яка може залежно від розрахунків варіювати в межах чотирьохсот до 1200 рублів за один квадрат.