Як утеплити балкон зсередини своїми руками крок за кроком: вибір матеріалів, способи кріплення, фото

Як утеплити балкон зсередини: поетапна інструкція з фото та описом утеплення балкона своїми руками

Деякі господарі квартир, зіштовхуючись із нестачею площі, бажають розширити простір у приміщенні за рахунок перетворення балкона на житлову кімнату. Ця справа вимагає від майстра ретельності, застосування певних навичок та часу. Результат порадує всіх.

Теплий балкон дозволяє збільшити житловий простір, перетворює та прикрашає всю квартиру. У подальшому оповіданні буде надано розповідь про те, як можна утеплити балкон самотужки.

Вибір матеріалу за типом

Спочатку на балконі слід зробити скління, а потім переходити до роботи зі стінами, підлогою. Як утеплити цегляний балкон зсередини? Ось необхідні матеріали для цих робіт.

Існують матеріали, що вигідно відрізняються від схожих інших зразків. Від правильного вибору відповідних матеріалів для ізоляції від вологи та для утеплення балкона, багато в чому відбивається.

У цьому випадку потрібно дотриматися двох факторів:

  1. Продуктивний матеріал за передбаченою товщиною.
  2. Придбання має бути виправданим капіталовкладенням.

До речі, утеплити лоджію власними силами виявляється простіше, ніж влаштувати найзручніші умови на балконі.Це пояснюється малою площею засклення лоджії, а багатьом знайоме, що більшість тепла йде через скло. Першими потрібні будуть матеріали для замазування різних щілин у заскленій рамі, парапеті та плитах перекриття.