Ремонт стелі своїми руками: поради з ремонту, покрокова інструкція з монтажу


Тканина поліестерова для обробки стель

Вона має особливу міцність, незважаючи на свою незначну товщину. Нитки переплітаються так тонко, що гладку поверхню, що утворюється, можна порівняти з полотном для художнього малювання. Постійний процес удосконалення уможливив нанесення різних малюнків та фотозображень.









Витримуючи відчутні температурні перепади, вони вплинули на технологію нанесення їх на стелі. Їх просто треба натягнути, а згодом надійно закріпити на поверхні стельової конструкції. Для цього застосовують спеціальні багети, а непотрібну тканину, що залишилася, відрізають.

Системи з підвісними конструкціями

Така стеля реалізується з використанням каркасної частини, яка знаходиться від стелі на відстані кілька сантиметрів, і власне плит.

Типів підвісних систем на даний час два:

  • Відкритий;
  • Закритий.

Ці два види мають дві яскраво виражені переваги:

  • Матеріал, що використовується в процесі виготовлення, є екологічно чистим;
  • Забезпечується характеристика високої безпеки виникнення пожеж;
  • Вирізняється чудовою звукоізоляцією;
  • Надає широкі можливості для створення справжнього шедевра.

За останній час посилилася модна сучасна тенденція зі створення з їх допомогою дзеркально відбивають поверхонь.








Для цього застосовують спеціальну обробку скла. Різноманітність відтінків просто вражає. Це відмінне рішення особливо воліють реалізовувати господарі невеликих за габаритами приміщень.

Взагалі нескладно підібрати для своєї квартири найцікавіші рішення щодо обробки такої важливої ​​поверхні, як стеля. Застосувавши свою фантазію, можна на довгі роки стати володарем оригінального варіанта над своєю головою, дивлячись на який відчуватимеш радісне почуття задоволення.