Як мити вікна без розлучень: краще методи якісного миття вікон (лайфхаки + поради)

Як мити вікна – секрети та інструменти. ТОП швидких способів очищення вікон

Чистота вікон підвищує настрій та пропускає більше сонячного світла. Вікна рекомендується мити в міру їх забруднення, це залежить від місця розташування будинку чи поверху квартири.

Не багато хто знає, як правильно мити вікна, тому корисні поради та особливості такого прибирання допоможуть досягти максимальної чистоти та блиску стекол.

Правила миття вікон

Мити вікна необхідно не рідше одного разу на сезон, але багато господинь роблять це частіше, адже милуватися вулицею набагато приємніше через чисте та прозоре скло.

Існують правила миття вікон, які необхідно дотримуватися під час цієї процедури.

  • Мити вікна потрібно, коли на вулиці стоїть безвітряна погода, без сонця та спеки. Якщо мити вікна в спекотний і сонячний день, миючий засіб занадто швидко висихатиме, так що розлучень не уникнути.
  • Перед тим, як мити скло, потрібно вимити підвіконня та рами, потім починаємо мити вікна з внутрішньої сторони. Не варто зважати на ущільнювач та іншу фурнітуру, тому що на ній накопичується чимала кількість бруду, яку потрібно видалити.
  • Необхідно підготувати всі інструменти для роботи – ємність з водою, миючий засіб, губка, сухі ганчірки або газети. Дуже зручний у використанні спеціальний склоочисник, який відмінно миє шибки і не залишається розводів.
Можна використовувати як магазинні, так і народні засоби для очищення стекол. Щоб знати, як мити вікна без розлучень, можна порівняти ефект покупного миючого засобу та народних методів, які використовували господині багато років тому.