Чим відмити зеленку зі шкіри, одягу, меблів: найефективніші способи очищення

Чим відмити зеленку: список рецептів, як відмити швидко та легко в домашніх умовах

Відкрити пляшечку з «діамантовою» рідиною не завжди просто. Хтось користується ножицями, але часто люди використовують для цього власні зуби. І тут виходить конфуз: вміст флакончика може моментально розбризкатися, забруднюючи все навколо.

Ядка темно-зелена субстанція швидко в’їдається в поверхні м’яких меблів, потрапляє на килим або лінолеум, залишає прикрі сліди на обличчі та руках. Чим можна відмити зеленку з різних поверхонь? Поговоримо про це у цій статті.
Якщо зеленка потрапила на шкіру

Найпростіший і найдієвіший спосіб усунути яскраві зелені плями з рук, обличчя або інших ділянок тіла – використання мурашиного спирту. Саме його, а не етилового чи настоянок на спирту. Такі склади зводитимуть плями довше або просто розмажуть їх.

У питанні про те, чим відмити зеленку після вітрянки, також допоможе цей компонент.

  • Мурашиний спирт продається в будь-якій аптеці за прийнятною вартістю.
  • Достатньо взяти ватний диск і нанести на нього невелику кількість спирту.
  • Після акуратно протерти цятки зеленки. Зійдуть навіть найзастаріліші.

Мурашиний спирт не палить шкіру і абсолютно безпечний, навіть для дітей. Зрозуміло, якщо не приймати цю рідину.

Чим ще швидко відмити зеленку з рук? Доросла людина може застосувати відбілювач хлору. Небагато засобу необхідно налити на ватний диск та швидко протерти шкіру. Після цього добре промити місце обробки милом і проточною водою.

  • Якщо в будинку є ацетон, або рідина для зняття лаку з діючою речовиною даного ряду, ними також можна скористатися, щоб усунути зелені плями зі шкіри.
  • Притому, якщо ставити питання, як відмити зеленку в домашніх умовах швидко і якісно, ​​варто застосувати саме цей метод.
  • Коли під рукою немає мурашиного спирту, поки зеленка не вїлася в шкіру, варто взяти трохи рідини для зняття лаку, нанести на ватний тампон і швидко витерти плями.

Якщо ватний диск занадто м’який для цієї процедури, зеленку з пальців варто усувати за допомогою старої зубної щітки, змоченої в ацетоні. Процедуру можна повторити кілька разів і після добре промити місце обробки теплою водою з милом.

У питанні про те, як швидко відмити зеленку, допоможуть такі засоби, як лимонний сік або концентрована лимонна кислота, перекис водню або простий одеколон, або туалетна вода.