Як відмити пластикові вікна без розлучень від плям та бруду: огляд кращих засобів

Як відмити пластикові вікна? Посібник з фото описом, як правильно мити вікна без бруду та розлучень

Євроокна з пластику давно завоювали популярність і загальне кохання користувачів, не втрачаючи досі лідируючих позицій. Різниця в порівнянні з дерев’яними зразками відчувається мешканцям відразу, не потрібне періодичне фарбування та утеплення, крім того, білизна склопакетів – це елегантна прикраса квартири.

Однак від вуличного пилу, підтікань дощу, горщикової рослинності з часом з’являються забруднення, а після ремонту питання, чим відмити пластикові вікна від плям, що залишилися від будівельників, стоїть особливо гостро.

Чистимо вікна після встановлення

Очистка після завершення маніпуляцій полягає спочатку у видаленні захисної плівки. Краще зайнятися генеральним прибиранням негайно, інакше сонячні промені викличуть пожовтіння, позбутися якого не так просто, а пилові маси з вулиці ще більше посилять проблему.

Якщо скло очищають спиртовими речовинами, то примхливий профіль вимагає іншого підходу, витримуючи не кожен очисник.

Клейкі етикетки здатні сильно прилипати до основи. На допомогу прийде ножичок, яким підчіплюють куточки і, рухаючись униз, від’єднують стікер.

Поради щодо чищення залишкових явищ:

  1. На липкий відбиток накладають свіжу стрічку і різко відривають її.
  2. Наносять олію на постраждалий район, а хвилин через 15 стирають серветкою.
  3. Використовують нашатирний спирт, капнувши його на ватку.

Видалити невеликий фрагмент допомагає звичайний гумка. Всі ці способи знадобляться і після святкування Нового року, коли вбираючи віконце, активно застосовувався скотч.