Як встановити пральну машину своїми руками, щоб вона не стрибала: покрокова інструкція з фото

Підготовка пральної машини до роботи

Після купівлі та доставки моделі, її звільняють від кріпильних деталей (бруски, скоби). Видаляються і транспортувальні болти. Вони розташовані на корпусі, є захистом під час перевезення.













Якщо гвинти залишити, барабан може пошкодитися під час роботи. Їх відкручують та замінюють гумовими заглушками (поставляються в комплекті).

Важливо! Машину не можна встановлювати у місцях без опалення. Така проблема виникає у дачних будиночках. Залишки води всередині механізмів та шлангів замерзнуть і спричинять поломку.

Коли техніка ставиться безпосередньо на підлогу, це має бути чітко рівне покриття. Оптимальні варіанти – керамічна плитка, бетонна основа.Параметр перевіряється за допомогою будівельного (або лазерного) рівня, відхилення допускається трохи більше 2º. Ніжки машини використовують як регулятор положення.

Коли у підлозі є нерівності, їх виправляють двома способами:

  • На місці розташування виконують бетонну стяжку;
  • Між машиною та підлогою розміщують жорсткий матеріал (гумовий килимок та ін.), кріплять його до покриття саморізами або шурупами (якщо прошарок не фіксувати, він згодом вислизне).

На замітку! Дерев’яне покриття посилює вібрацію. Цей ефект усувають за допомогою гумових підставок (продаються в магазинах).

Дотримання цих правил допоможе встановити пральну машину так, щоб вона не стрибала.