Маленька вбиральня: 150 фото невеликих, зручних вбиралень, поради з дизайну

Маленька вбиральня: 150 реальних дизайн проектів та планувань + фото приклади, як облаштувати

Чулан або комору, облаштовану під зберігання речей та взуття важко переоцінити. Це найбільш зручне рішення для формування вільного простору квартири чи будинку, усунення всього зайвого, збереження речей у цілості.

Поради з облаштування невеликого гардеробного полягають у створенні функціонального, практичного місця розміщення сезонного одягу та взуття. Тут доречно зберігати постільну білизну, рушники, кухонне начиння, інвентар для прибирання, пилосос.

Варіанти планування вбиральні

По фото маленької вбиральні можна оцінити, наскільки практично варто використовувати кожен сантиметр простору. Її планують буквою “П”, роблять кутовий. На одній із стін можна облаштувати полиці або встановити міцний стелаж, на іншій змонтувати поперечину для того, щоб вішати верхній одяг.

Доцільно спланувати кутове розміщення полиць. Спеціально для такої конструкції можна придбати пристрої з поворотно-висувними механізмами, що дуже зручно та практично.

Лінійна вбиральня більше підійде для невеликої комори.

  • Зате в такій можна повісити велике дзеркало на підлогу.
  • На одній із стін варто пристосувати пару перекладин для верхнього одягу, а внизу розташувати ящики на сітчастих металевих полицях-підставах.
  • Встановити на них більш прозорі пластикові ємності, що дозволить бачити їх вміст і не витрачати багато часу на пошуки потрібних речей, взуття або аксесуарів.